Motel

W przytulnych, komfortowych pokojach ugościmy podróżnych oraz zmęczonych zabawą gości. Dysponujemy pokojami dwuosobowymi z pojedynczymi oraz małżeńskimi łóżkami. Sypialnie umeblowaliśmy w ponad 100 letnie stylowe meble, a w łazienkach znajdują się prysznice oraz wanny (również z hydromasażem). Nasz motel dysponuje wydzielonym, zamykanym parkingiem.

Sauna & Jacuzzi

Zapraszamy na relaks w pachnącej drewnem i aromatycznymi olejkami saunie. Dwufunkcyjna sauna firmy KLAFS umożliwia skorzystanie z tradycyjnej wysokotemperaturowej, suchej sauny fińskiej lub  aromatycznego, wilgotnego saunarium. W pomieszczeniu z sauną możecie Państwo wypocząć przy kominku lub w jacuzzi z ozonowaną wodą.

Siłownia

Dla klientów aktywnych fizycznie przygotowaliśmy klimatyzowaną mini siłownię wyposażoną w bieżnię, dwa profesjonalne rowery treningowe Technogym oraz bardzo wygodny atlas FINNLO BIO FORCE Extreme, Sprzęt służy do wykonywania około 100 różnych ćwiczeń. Dzięki zastosowanym w nim innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym został wielokrotnie nagradzony oraz doceniony w testach  prestiżowych czasopism.

Wiatrak Koźlak

Usytuowany na terenie zajazdu Klara, drewniany wiatrak Koźlak  jest jednym z najstarszych w Polsce.
Został odrestaurowany w 2014 roku z zachowaniem wszystkich oryginalnych mechanizmów i konstrukcji.
Zachęcamy do zwiedzenia wnętrza, które zachwyca swoim bogactwem historycznej myśli technicznej i niepowtarzalną atmosferą.

Galeria

POKOJE DLA 2 OSÓB JUŻ OD 105zł  |  DLA 1 OSOBY OD 90zł

Serdecznie zapraszamy