Motel

W przytulnych, komfortowych pokojach ugościmy podróżnych oraz zmęczonych zabawą gości. Dysponujemy pokojami dwuosobowymi z pojedynczymi oraz małżeńskimi łóżkami. Sypialnie umeblowaliśmy w ponad 100 letnie stylowe meble, a w łazienkach znajdują się prysznice oraz wanny (również z hydromasażem). Nasz motel dysponuje wydzielonym, zamykanym parkingiem.

Szanowni Goście!

W trosce o wasze zdrowie w ramach opłaty za pobyt oferujemy POKOJE EKO! To pokoje pozbawione źródeł szkodliwego promieniowania, a więc przede wszystkim – odbiorników telewizyjnych.
Jak bardzo szkodliwe jest to promieniowanie, możecie Państwo przekonać się, czytając artykuł „Telewizja a zdrowie”, podający wyniki amerykańskich badań naukowych, dostępny na każde życzenie w naszej recepcji.

Oczywiście ostateczna decyzja należy do naszych Gości. Na życzenie udostępniamy nowoczesne odbiorniki telewizyjne, które można bezpłatnie wypożyczyć w naszej recepcji na czas pobytu od Fundacji Niezależna Fonografia Polska.

Życzymy miłego pobytu i zapraszamy ponownie.

Wiatrak Koźlak

Usytuowany na terenie zajazdu Klara, drewniany wiatrak Koźlak  jest jednym z najstarszych w Polsce.
Został odrestaurowany w 2014 roku z zachowaniem wszystkich oryginalnych mechanizmów i konstrukcji.
Zachęcamy do zwiedzenia wnętrza, które zachwyca swoim bogactwem historycznej myśli technicznej i niepowtarzalną atmosferą.

Galeria

POKOJE DLA 2 OSÓB JUŻ OD 145zł  |  DLA 1 OSOBY OD 125zł

Serdecznie zapraszamy